Müügitingimused

1. ÜLDINFO

1.1 Kirjade vastamise aeg on kuni 2 tööpäeva. Kui tekib küsimusi või soovite teada tellimuse kohta infot, pöörduge julgelt klienditeeninduse info@parkminigolf.ee

1.2 Makseid võetakse vastu valuutas EUR.

1.3 Antud veebilehte haldab  Minigolf OÜ.

2. TELLIMINE

2.1 Tooteid ja teenuseid saate tellida meie veebipoest ilma registreerumiseta, kuid registreeritud kasutajatele võivad rakenduda lisasoodustused. Süsteem on turvaline ja mugav kasutada, ning isikuandmed on meiega kaitstud.

2.2 Tellimuse esitamiseks tuleb läbida järgmised tegevused:

1) Lisage sobiv toode/tooted ostukorvi;

2) Liikuge edasi ostukorvi, vajutades ostukorvi kujulist nuppu lehe ülaosas;

3) Täitke küsitud lahtrid, valige sobiv transpordi ja makseviis;

4) Lugege läbi Ostu- ja Müügitingimused ning nõustumise korral andke nõusoleku kinnitus;

5) Vajutage nupule ”Esita tellimus” ning sooritage tellimuse eest makse.

Nüüd jääb üle ainult oodata kuniks saabub teile tellimuse kinnitus e-mailile ning teie tellimust komplekeerima hakatakse.

3. TASUMINE

3.1 Pärast ostu tasumist tuleb kindlasti vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde“.

3.2 Meie kodulehelt saate kiirelt ja turvaliselt tasuda oma tellimuse eest läbi pangalinkide, järelmaksu partnerite ja arve/e-arve alusel.

3.2.1 Toetame järgmisi pangalinke: Swedbank, SEB, LHV pank, Luminor pank ja COOP pank. Makseid vahendab Montonio UAB maksevahendusteenus.

3.3 Tellimusega tegeletakse kohe, kui Teie poolt tasutud makse on sajaprotsendiliselt arvelduskontole laekunud.

3.4 Maksetega seotud teenustasud kannab ostja.

4. KÄTTETOIMETAMINE

4.1 Kui olete edukalt tasunud oma kauba eest, tuleb Teie e-mailile vastav kiri “tellimus kinnitatud” koos detailse infoga. Kui te pole seda kirja saanud, siis kindlasti võtke ühendust klienditeenindusega. Peale seda hakatakse Teie tellimusega tegelema. Kui kaup on komplekteeritud, pannakse see Teie poole teele ning saate kohe ka kirja e-mailile “Teie tellimus on teele pandud”.

4.1.1 NB! Riiklikel pühadel saatmist/kättesaamist ei toimu.

4.2 Täpsete ja ajakohaste tarneviiside ja nende maksumusega saate tutvuda Transpordi info lehel. 

4.3 Juhul, kui klient ei lähe õigeaegselt paki järele ning see tagastatakse  Minigolf oü -le, siis on kliendi kohustus tasuda tagastusega seonduvad kulud ning soovikorral ka uuesti postitamise kulu. Kui klient on tellinud kauba esindusse järele tulemisega, siis on kliendil kohustus kaubale järele tulla 2 kalendrikuu jooksul. Kaubale järgi tulemata jätmisel tellimus anuleeritakse ning tellimuse eest tasutud summat ei tagastata.

5. TAGANEMISÕIGUS

5.1 Tellijal on õigus põhjust avaldamata 14 päeva jooksul tellitud kauba kättesaamisest lepingust taganeda ning kaup ümber vahetada või tagastada. Lepingust taganemise korral peab tellija kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

5.2 Kaupa võib proovida ja sellega tutvuda, et veenduda selle sobivuses või mittesobivuses, kuid proovimise käigus tuleb tagada kauba ja selle pakendi minimaalne mõjutatus. Proovimine tähendab samaväärset kasutust nagu on tavaks jaekaubandusasutustes enne ostu sooritamist.

5.3 Tagastatud toode peab olema originaalpakendis, originaalmarkeeringus ning samasuguses kompleksuses nagu tellijale väljastamise hetkel. Kui kauba pakendit on võimalik avada pakendit rikkumata, kohustub tellija pakendi selliselt ka avama. Juhul, kui kauba originaalpakend on kahjustunud või kui kauba prooviperioodil toimunud kauba kasutamine ületab kaubaga tutvumiseks vajaliku mõistliku ulatuse või kui tagastatav kaup ei ole uue samalaadse kaubaga analoogilises seisukorras, siis on Müüjal õigus arvestada Tellijale tagastamisele kuuluvast summast ühepoolselt maha kauba väärtuse vähenemisele vastav hüvitis. Hüvitise suurus määratakse kindlaks igakordselt lähtudes tagastatud kauba väärtuse võimaliku vähenemise ulatusest ning hüvitise suurusest teavitatakse tellijat esimesel võimalusel pärast hüvitise suuruse väljaselgitamist.

5.4 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

5.5 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

5.6 Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

5.7 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

5.8 Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

5.9 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

5.10 Kaubast taganemiseks peab klient täita kaubast taganemise avalduse, info@parkminigolf.ee

5.11 Peale avalduse esitamist võite kauba saata Nautica Keskuse Smartposti, DPD või Omniva pakiautomaati numbrile +372 5853 1192, või suurema eseme puhul tagastada see meie esindusse aadressil Ahtri Tänav 9 II korrus Park Minigolf, Tallinn, 10151.

5.12 Pretensioonide esitamise aeg on 2 aastat. Seejuures tuleb arvestada, et kui kaubal ilmneb puudus 6 kuu jooksul peale selle ostmist, siis eeldatakse, et need olid olemas juba kauba ostmise ajal, kui müüja ei tõesta vastupidist. Peale 6-kuise perioodi möödumist kauba ostust tuleb tarbijal endal tõestada, et tegemist on tootmisveaga, mitte tarbija enda valest kasutamisest tingitud defektiga.

5.13 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja või helistada telefonil: +372 5853 1192. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

5.14 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine aega võtta kuni 7 tööpäeva.

6. ANDMEKAITSE

6.1 Kliendi isikuandmeid töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega.

6.2  Minigolf oü  kogub Tarbija isikuandmeid kliendikonto loomisel ja/või tellimuse vormistamisel.

6.3 Töödeldavad isikuandmed on Tarbija nimi, e-posti aadress, mobiiltelefoni number ja tarbimiseelistused.

6.4  Minigolf oü  kasutab isikuandmeid Tarbijale teenuste osutamiseks, edasi arendamiseks ja personaliseerimiseks. Nimetatud teenuste all tuleb eelkõige silmas pidada veebipoes Tarbijatele kaupade müüki ja personaliseeritud pakkumiste korraldamist.

6.5 Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid ning edastada logistikapartnerile vajalikke andmeid kauba kohaletoimetamiseks.

6.6  Minigolf oü -l on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

6.7 Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks. Eelnimetatud isikuandmete kasutamise nõusolekut ei saa tagasi võtta tagasiulatuvalt.

6.8 Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud nõusoleku  Minigolf oü  veebilehel.

6.9 Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka  Minigolf oü -l ligipääs.

6.9.1  Minigolf oü  ei edasta Kliendi kohta saadud isikuandmeid kolmandatele isikutele.

6.10 Minigolf oü -l on õigus edastada kliendi Facebook Messengeri kampaaniaid, uudiseid ning tellimustega seonduvaid teavitusi.

7. MUUD TINGIMUSED

7.1 VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD:

7.1.1  Minigolf oü  vastutab Teie ees ja Teie vastutate Minigolf oü  ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

7.1.2  Minigolf oü  ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida  Minigolf oü  ei saanud mõjutada ning mille saabumist  Minigolf oü  ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

7.2 KOHUSTUSTE RIKKUMINE:

7.2.1 Kohustuste rikkumine on tellimuse tingimuste täitmata jätmine või tingimuste mittekohane täitmine, sealhulgas täitmisega viivitamine.

7.3 ÕIGUSKAISEVAHENDID KOHUSTUSTE RIKKUMISE KORRAL:

7.3.1 Kui veebipood on kohustusi rikkunud, võib klient:

1) nõuda kohustuse täitmist;

2) oma võlgnetava kohustuse täitmisest keelduda;

3) nõuda kahju hüvitamist;

4) taganeda lepingust või öelda leping üles;

5) alandada hinda;

6) rahalise kohustuse täitmisega viivitamise korral nõuda viivist.

7.3.2 Klient võib kohustuse rikkumise korral kasutada eraldi või koos kõiki seadusest või lepingust tulenevaid õiguskaitsevahendeid, mida saab üheaegselt kasutada, kui seadusest või lepingust ei tulene teisiti. Eelkõige ei võta kohustuse rikkumisest tuleneva õiguskaitsevahendi kasutamine kliendilt õigust nõuda kohustuse rikkumisega tekitatud kahju hüvitamist.

7.3.3 Klient ei või tugineda kohustuse rikkumisele  Minigolf oü poolt ega kasutada sellest tulenevalt õiguskaitsevahendeid niivõrd, kuivõrd selle rikkumise põhjustas tema enda tegu või temast tulenev asjaolu või sündmus, mille toimumise riisikot ta kannab.

8. KUPONGID, SOODUSKOODID JA PREEMIAPUNKTID

8.1 Kuponge ja sooduskoode saavad kasutada kõik kasutajad, juhul kui kasutaja on selle saanud.

8.2 Kuponge ja sooduskoode jagatakse ParkMinigolf facebooki fännilehel ja liitunud kasutaja puhul e-mailile.

8.3 Kupongi või sooduskoodi kasutamiseks tuleb lisada ostukorvi soovitud tooted ning ostukorvis sooduskoodi lahtrisse kirjutada kood ning vajutada LISA nupule, süsteem arvutab automaatselt soodustuse.

8.4 Kupongidel ja sooduskoodidel on aegumistähtaeg ning see info on leitav samal hetkel kui oled kupongi saanud.

8.5 Korraga ei saa kasutada kahte kupongi.

8.6 Kupongi saab kasutada allahinnatud tootel lisasoodustusena, juhul kui kupong seda võimaldab.

8.7 Preemiapunkte teenib iga kasutaja ilma registreerimiseta, e-maili põhiselt. Juhul kui tellija e-maili aadress erinev tellimuste puhul, kogunevad ka punktid erinevatele kontodele. Kindlam on registreerida konto, et punktid ei oleks erinevate e-mailide peal laiali.

8.8 Preemiapunktide teenimise koenfitsent on 10 punkti iga kulutatud 1€ kohta

8.9 Preemiapunktide kasutamise koenfitsent, 100 punkti annab 1€ ostukorvi.

8.10 Preemiapunktid ümardadakse summalt üles poole täisarvuni.

8.11 Preemiapunkte ei saa rahas välja võtta või vahetada sooduskupongide vastu.

8.12 Preemiapunktid aeguvad 6 kuu jooksul.

8.13 Registreerides kasutajakonto teenid 200 preemiapunkti (2€) osturaha oma järgmise tellimuse jaoks

8.14 Korraga saab kasutada 50% ostukorvi summa ulatuses preemiapunkte.

9. KLIENDI ÕIGUSED VAIDLUSTE LAHENDAMISEL

9.1 Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

9.2 Vaidluste lahendamiseks võib klient pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole (https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=ET), Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ametisse (https://www.ttja.ee/et/tarbijale/kaebuse-esitamine) või kohtusse.

Küsimuste korral võtke ühendust info@parkminigolf.ee või helistage +372 5853 1192.

Kliimategevused on olulised

Park Minigolf jälgib kliimaprogrammi, mille raames mõõdame ja vähendame teadlikult jalajälge ning kompenseerime positiivsete kliimategevustega jalajälge 🙂

© 2024 Park Minigolf info@parkminigolf.ee +372 5853 1192