Privaatsuspoliitika

Parkminigolf.ee e-poodi haldab Minigolf OÜ. Käesoleva veebisaidi eesmärk on tutvustada ja müüa erinevaid tooteid ja nende juurde kuuluvaid lisaseadmeid.

Me töötleme isikuandmeid vastavuses EU Isikuandmete kaitse üldmäärusega (GDPR, EU 2016/679) ja Eesti Vabariigi seadustega. Meie privaatsuspoliitika selgitab kuidas ja miks me isikuandmeid kogume ja töötleme.

Milliseid isikuandmeid me kogume?

Kodulehte  külastades teie isikuandmeid ei koguta. Teil on võimalus esitada isikuandmeid vabatahtlikult meililistiga liitumisel või tellimust sooritades. Teilt küsitakse:

 • nime
 • e-posti aadressi
 • telefoninumber

Miks me isikuandmeid kogume ja töötleme?

Me kogume ja töötleme isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

 • et saata Teie küsimustele vastuseid.
 • et saata uudiskirju
 • et täita tellimusi, mis olete meile esitanud

Küpsised ja pikslid

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse veebisaidi külastamisel kasutaja seadmesse ning võimaldab meelde jätta kasutaja eelistused nagu kirjasuurus, suhtluskeel, seadmeinfo, külastusstatistika jms

Kõik brauserid on vaikimisi seatud küpsiseid lubama, kuid brauseri seadeid saab üldjuhul muuta selliselt, et brauser keeldub küpsistest täielikult, blokeerib kolmandate isikute küpsised või teavitab kasutajat igast saadetud küpsisest.

Käesolev veebisait saadab väikeseid faile („küpsiseid“) teie arvutitele ja mobiilseadmetele, mida on vaja selle veebisaidi toimimiseks ja et koguda anonüümset veebianalüüsi.

Pikslisildid on väikesed veebisaidi koodilõigud, mis võimaldavad veebilehtedel küpsiseid lugeda ja paigaldada. Need käivituvad, kui kasutaja avab e-kirja või saabub veebisaidile, misjärel laaditakse alla kolmandate isikute küpsiseid või registreeritakse, et kasutaja on e-kirja avanud.

 • Kogume ja analüüsime anonüümset veebistatistikat selle kohta, kuidas kasutajad veebilehel liiguvad. Teeme seda kasutades tarkvara Google Analytics, mis käsitleb andmeid anonüümsetena ja ei kogu ega töötle isikuandmeid.
 • Kogume ja analüüsime anonüümset veebistatistikat selle kohta, kuidas kasutajad veebilehte kasutavad. Teeme seda kasutades tarkvara Hotjar, mis käsitleb andmeid anonüümsetena. Sellest paraneb kodulehe kasutusmugavus.
 • parkminigolf.ee lehele on lisatud Facebook pixel kood ning kui te ei soovi nende veebilehtede reklaami enam Facebookis näha siis võite selle keelata siin: https://www.facebook.com/ads/preferences kustutades “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt ParkMinigolf
 • Adroll partnerid nagu meie MinigolfOÜ alla kuuluvad selliseid tehnoloogiaid nagu küpsised sisu ja reklaamide isikupärastamisi, sotsiaalmeedia funktsioonide ja liikluse analüüsimiseks. “Reklaam” või “reklaamid”, samuti “sihtimine” või “isikupärastamine” need on kasutajaandmete jaoks kasutatavad põhielemendid, seega tahame veenduda, et teie kasutajana olete selgelt teadlikud. Adroll privaatsuspoliitika (https://www.adrollgroup.com/privacy).

Kellele andmeid edastatakse?

Minigolf OÜ ei edasta kliendi andmeid väljapoole Euroopa (EU) Majanduspiirkonda. Me käsitleme teie isikuandmeid konfidentsiaalsetena ja ei edasta neid teistele isikutele. Ettevõte edastab makseid puudutava info andmete töötlemiseks volitatud (jur) isikule Montonio UAB.

Isikuandmete edastamine väljaspool ELi

Me ei edasta teie isikuandmeid väljaspoole Euroopa Liitu või Euroopa Majanduspiirkonda (EMP).

Andmete turvalisus

Me töötame selle nimel, et kaitsta teie andmeid volitamata juurdepääsu eest või selle volitamata muutmise, avalikustamise või rikkumise eest.

Andmete turvalisuse tagamiseks teeme järgmist:

 • Käsitleme kõiki isikuandmeid konfidentsiaalsetena.
 • Kasutame ainult krüpteerime teenuseid, kasutades SSL-i.
 • Piirame juurdepääsu isikuandmetele, andes ligipääsu ainult neile töötajatele ja lepinguosalistele, kellel on seda teavet vaja selle töötlemiseks, ning kellele kehtivad ranged lepingulised konfidentsiaalsusega seotud kohustused ja keda võib karistada või nendega lepingu lõpetada, kui nad ei täida neid kohustusi.
 • Hoiame isikuandmeid peamiselt digitaalsel kujul ja mitte paberkandjal, et tagada turvalisem ligipääsukontrolli teostamine.
 • Isikuandmete hoidla on kaitstud vajalike IT tehniliste ja organisatoorsete kaitsemeetmetega.

Kuigi me kasutame rangeid turvalisuse reegleid nende isikuandmete kohta, mis on meie keskkonda jõudnud, tuleb märkida, et internet ei ole kunagi täiesti turvaline ja me ei saa garanteerida teie poolt saadetud andmete turvalist edastust meieni.  Andmete saatmise turvalisus on alati teie enda risk.

Millised õigused teil on ja kuidas saate oma õigusi teostada?

Kui te olete avaldanud nõusoleku oma isikuandmete teatud viisil kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks, võite selle nõusoleku tulevikus igal ajal tagasi võtta.

Kooskõlas kohalduvate andmekaitset käsitlevate õigusaktidega on teil õigus:

 • Taotleda juurdepääsu oma isikuandmetele.
 • Taotleda oma isikuandmete parandamist.
 • Taotleda oma isikuandmete kustutamist.
 • Taotleda oma isikuandmete töötlemise piiramist.
 • Taotleda oma isikuandmete ülekandmist.
 • Taotleda oma isikuandmete töötlemise nõusoleku tagasivõtmist.
 • Avaldada vastuseisu automatiseeritud otsuste tegemisele (sealhulgas profileerimisele).

Taotlus peab võimaldama teie isikut üheselt identifitseerida. Oma õiguste teostamiseks ja taotluse edastamiseks võtke palun meiega ühendust punktis („Võtke ühendust“) sätestatud viisil.

Palun arvestage, et te saate nõuda oma isikuandmete kustutamist, töötlemisele piirangu seadmist vm ainult juhul, kui see on kooskõlas seadusliku alusega ja andmekaitset käsitlevate õigusaktidega.

Kaebuste korral on teil õigus esitada kaebus pädevale andmekaitseasutusele. Teeme koostööd vastavate reguleerivate asutustega, sh kohalike andmekaitseasutustega, et lahendada isikuandmete edastusega seotud kaebusi.

Kui kaua säilitame teie isikuandmeid?

Teie isikuandmeid säilitatakse nii kaua, kui see on vajalik teile soovitud teenuste osutamiseks. Kui  isikuandmeid ei ole kasutatud järjest 3 aasta jooksul, siis kustutame teie isikuandmed või muudame teie isikuandmed anonüümseks, välja arvatud juhul, kui kohalduvad kohustuslikud säilitamisnõuded.

Isikustamata kogutud andmeid säilitatakse tähtajatult.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Käesolevat veebisaiti kasutades olete käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud.

Meie privaatsuseeskirjad võivad aeg-ajalt muutuda. Me ei vähenda teie privaatsuseeskirjadest tulenevaid õigusi ilma teie selgesõnalise nõusolekuta. Postitame teate privaatsuseeskirjade mis tahes muudatustest sellel lehel ja suuremate muudatuste korral edastame täpsema teate.

Võtke ühendust

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega saada kiri e-posti aadressil info@parkminigolf.ee.

Kliimategevused on olulised

Park Minigolf jälgib kliimaprogrammi, mille raames mõõdame ja vähendame teadlikult jalajälge ning kompenseerime positiivsete kliimategevustega jalajälge 🙂

© 2024 Park Minigolf info@parkminigolf.ee +372 5853 1192